[ar] [ast] [bg] [br] [ca] [co] [cpf] [cs] [da] [de] [en] [eo] [es] [eu] [fa] [fon] [fr] [gl] [id] [it] [ja] [lb] [nl] [oc] [pl] [pt] [ro] [ru] [sk] [sv] [tr] [uk] [vi] [zh] Espace de traduction

Stiahnuť

Online pomocník

August 2011

Všetky verzie tohto článku:

SPIP obsahuje kompletný systém internetového pomocníka, ku ktorému sa môžete dostať zo súkromnej zóny svojej stránky.


Jednou z výhod SPIPu je, že má dobrú dokumentáciu najmä vo francúzštine, ale čoraz viac aj v iných jazykoch.

Using the question marks

SPIP obsahuje kompletný systém internetového pomocníka, ku ktorému sa môžete dostať tak, že kliknete na jednu z ikoniek otazníka , ktoré nájdete v súkromnej zóne.

-   Hlavné tlačidlo na otvorenie internetového pomocníka sa nachádza vpravo hore na navigačnom paneli v súkromnej zóne. Je to ikona otazníka (nemôžete ju minúť).

Obzvlášť vám odporúčame, aby ste si prečítali stránku "Články/Klávesové skratky", ktorá vám ukáže, ako zadávať svoje články do SPIPu.

Najzaujímavejšou súčasťou internetového pomocníka je veľké množstvo malých otáznikov , ktoré sa nachádzajú po celom rozhraní súkromnej zóny; každý otvorí internetového pomocníka na rubrike presne týkajúcej sa funkcie, ktorá sa práve používa. Neváhajte a využite to.

V každom prípade si všimnete, že rozhranie SPIPu je veľmi jednoduché a ako autor nebojte sa experimentovať; naozaj nemôžete narobiť veľa škody, ak nie ste administrátor.

Internetový pomocník je podobne dostupný na prezeranie aj na svojej súčasnej stránke na adrese: http://www.spip.net/aide/.

Slovenská verzia je tu.


Zobraziť šablónu tejto stránky Stránka vytvorená pomocou SPIPu | Prekladateľská zóna | Súkromná zóna