[ar] [ast] [bg] [br] [ca] [co] [cpf] [cs] [da] [de] [en] [eo] [es] [eu] [fa] [fon] [fr] [gl] [id] [it] [ja] [lb] [nl] [oc] [pl] [pt] [ro] [ru] [sk] [sv] [tr] [uk] [vi] [zh] Espace de traduction

Завантажити

Цикл в циклі

Виводимо інформацію з декількох рівнів

Травень 2015

Усі версії цієї статті:

Ми вже знаємо, як сформувати список статей з рубрики. Тепер ми збираємося відобразити на тій самій сторінці інформацію про цю рубрику: її назву, пояснювальний текст і таке інше.


Спробуйте самі!

Ось можливе рішення:

Викликаємо сторінку: http://yoursite.net/spip.php?page=tutorial&id_rubrique=1. Що відбувається?

Наш цикл ARTICLES викликається всередині циклу RUBRIQUES, який відповідає за виведення всієї інформації про рубрику. Контекст циклу ARTICLES задається циклом RUBRIQUES, який і визначає значення id_rubrique. Сам цикл RUBRIQUES отримує це значення з URL в адресному рядку браузера, де ми ввели http://yoursite.net/spip.php?page=tutorial&id_rubrique=1, отже id_rubrique=1. Тобто ми з рівня ARTICLES зробили запит про значення id_rubrique. На цьому рівні нічого не змінилося.

Але цикл RUBRIQUES дозволяє SPIP вибрати значення полів для рубрики, про яку ми зробили запит, таким чином ми можемо відобразити назву рубрики #TITRE та її пояснювальний текст #TEXTE. Зазначимо, що значення тегу #TEXTE залежить від того, в якому циклі він розташований. Зараз він в циклі RUBRIQUES і тому виводить текст рубрики, а якби він містився в циклі ARTICLES, то виводив би текст статті. Функція відображення в SPIP гарантує, що використання #TEXTE для статей не викличе конфлікту із значенням цього тегу для зовнішнього циклу.

Зазначимо ще: ми використали перший фільтр для тега #TEXTE, а саме |justifier. Цей фільтр встановлює вирівнювання тексту по ширині, додаючи style = "align: justify" в теги <p>.


Показати шаблон сторінки Сайт працює на SPIP | Espace de traduction | Адміністративна частина