Завантаження SPIP

SPIP 3.2.11
(26 березня 2021)

Після завантаження цього архівного файлу на ваш комп’ютер розпакуйте всі файли з архіву і завантажте їх (за допомогою FTP) на ваш сайт.

Завантажити

Автоматичне встановлення

Отримайте копію spip_loader.php файлу (посилання нижче) і скопіюйте його в ту папку, де ви хотіли б встановити SPIP (наприклад, в корінь вашого веб-сайту).

Завантажити

Увага: Якщо ви хочете використовувати spip_loader щоб оновити SPIP до стабільної версії 2.1, ви повинні відредагувати файл „spip_loader.php” і замінити в рядку:

 define('_CHEMIN_FICHIER_ZIP', 'spip/stable/spip-3.0.zip');

код:  'spip/stable/spip-3.0.zip' таким:  'spip/stable/spip-2.1.zip' .

Потім відкрийте цей файл у вашому браузері і чекайте завершення повного завантаження SPIP.

Якщо це не спрацює, перейдіть до ручного встановлення. Для цього розпакуйте архів, представлений вище, у директорію свого сайту. Потім зайдіть у брайзері в директорію <code/ecrire/ свого нового сайту (якщо адреса вашого сайту <codehttp://my.domain, то вам треба відкрити у брайзері <codehttp://my.domain/ecrire/) і слідуйте інструкціям на екрані.


Версія в розробці

SPIP розробляється з використанням SVN. Будьте обережні: поточна версія в розробці може мати скореговані помилки або бути повністю непридатною для використання.

Завантажити

Проект розвитку SPIP тепер має свій власний веб-сайт: http://core.spip.org/ . Він пропонує:

Доступ за допомогою SVN- клиенту за командою:

svn checkout svn://trac.rezo.net/spip/spip


Архів

Older versions of SPIP.
Older versions of SPIP.
You can find older versions of SPIP here.

Тут ви знайдете старі версії SPIP.


Шаблони, фільтри та інші інструменти ...

SPIP Contrib’ - це веб-сайт посилань для спільноти користувачів SPIP. Тут ви знайдете майже все, про що можна мріяти: поради, шаблони, плагіни, загальні цикли і таке інше. Запрошуємо вас якнайшвидше поділитися і своїми відкриттями і зробити свій внесок у розвиток SPIP.


Плагіни

Сайт [SPIP плагінів - http://plugins.spip.net>] пропонує протестовані плагіни. Вони зібрані по підрозділах, також є система пошуку. Про кожний плагін надається інформація про сумісність, доступ до бази даних, технічні деталі і керівні принципи, щодо використання. Вибрати плагін та автоматично встановити дуже легко. Ви можете також задавати питання і коментувати. (fr)

Автор olly Publié le : Mis à jour : 31/10/15

Traductions : عربي, asturianu, български, brezhoneg, català, corsu, čeština, Deutsch, English, Esperanto, Español, euskara, فارسى, français, italiano, 日本語, Nederlands, òc lengadocian, Português, slovenčina, svenska, Türkçe, українська