Завантаження SPIP

SPIP 4.2.12
(7 травня 2024)

Після завантаження цього архівного файлу на ваш комп’ютер розпакуйте всі файли з архіву і завантажте їх (за допомогою FTP) на ваш сайт.

Завантажити

Автоматичне встановлення

Отримайте копію spip_loader.php файлу (посилання нижче) і скопіюйте його в ту папку, де ви хотіли б встановити SPIP (наприклад, в корінь вашого веб-сайту).

Завантажити

Увага: Якщо ви хочете використовувати spip_loader щоб оновити SPIP до стабільної версії 2.1, ви повинні відредагувати файл „spip_loader.php” і замінити в рядку:

 define('_CHEMIN_FICHIER_ZIP', 'spip/stable/spip-3.0.zip');

код:  'spip/stable/spip-3.0.zip' таким:  'spip/stable/spip-2.1.zip' .

Потім відкрийте цей файл у вашому браузері і чекайте завершення повного завантаження SPIP.

Якщо це не спрацює, перейдіть до ручного встановлення. Для цього розпакуйте архів, представлений вище, у директорію свого сайту. Потім зайдіть у брайзері в директорію свого нового сайту (якщо адреса вашого сайту <codehttp://my.domain, то вам треба відкрити у брайзері <codehttp://my.domain/ecrire/) і слідуйте інструкціям на екрані.


Версія в розробці

SPIP розробляється з використанням SVN. Будьте обережні: поточна версія в розробці може мати скореговані помилки або бути повністю непридатною для використання.

Завантажити

Проект розвитку SPIP тепер має свій власний веб-сайт: http://core.spip.org/ . Він пропонує:

Доступ за допомогою SVN- клиенту за командою:

svn checkout svn://trac.rezo.net/spip/spip


Архів

Older versions of SPIP.
You can find older versions of SPIP here.

Тут ви знайдете старі версії SPIP.


Шаблони, фільтри та інші інструменти ...

SPIP Contrib’ - це веб-сайт посилань для спільноти користувачів SPIP. Тут ви знайдете майже все, про що можна мріяти: поради, шаблони, плагіни, загальні цикли і таке інше. Запрошуємо вас якнайшвидше поділитися і своїми відкриттями і зробити свій внесок у розвиток SPIP.


Плагіни

Сайт [SPIP плагінів - http://plugins.spip.net>] пропонує протестовані плагіни. Вони зібрані по підрозділах, також є система пошуку. Про кожний плагін надається інформація про сумісність, доступ до бази даних, технічні деталі і керівні принципи, щодо використання. Вибрати плагін та автоматично встановити дуже легко. Ви можете також задавати питання і коментувати. (fr)

Автор olly Publié le : Mis à jour : 16/05/21

Traductions : عربي, asturianu, български, brezhoneg, català, corsu, čeština, Deutsch, English, Esperanto, Español, فارسى, français, italiano, 日本語, Nederlands, òc lengadocian, Português, slovenčina, svenska, Türkçe, українська