Робота зі SPIP «локально»

Щоб опублікувати свій сайт в Інтернеті ви повинні розмістити його на веб-сервері. Але попередньо ви можете зробити кілька тестів і налаштувань, не турбуючись повільним підключенням до Інтернету, і не показувати іншим ваші перші спроби. Це здійснюється за допомогою свого власного невеликого «веб-серверу» на вашому персональному комп’ютері, на якому і проводяться такі експерименти. Це називається «працювати локально».

Для користувачів, які мають ПК під управлінням Windows, найпростішим способом експериментування зі SPIP є установка EasyPHP на свій комп’ютер.

Сайт «Ecran de Bureau» пропонує на SPIP-Contrib PDF файл з графічними поясненнями процедури. Цей документ спрямований на новачків, але він французькою.

Так само можна встановити персональний сервер на інших системах (MacOS, Linux). Іноді це може бути зроблено автоматично, іноді потребує деяких налаштувань. Ми радимо вам звернутися до документації для вашої системи та веб-сайтів, які мають інформацію про неї. Приклади локальних веб-серверів: для MacOSX MAMP pour MacOsX, або LAMP для дистрибутивів GNU/Linux Ubuntu, Mandriva.

Проте на сьогодні XAMPP є найкращою багатоплатформовою збіркою веб-сервера [1]. За його допомогою ви зможете швидко розгорнути на своєму комп’ютері повноцінний і швидкий веб-сервер.

Примітки

[1XAMPP працює з усіма 32-х розрядними ОС Microsoft (у Windows 98 працює тільки Apache, не працює MySQL), а також з Linux, Mac OS X і Solaris

Ми хотіли б підкреслити, що це рішення, насамперед, - шлях до тестування SPIP. Для публікації сайту в Інтернеті вам потрібно буде користуватися послугами хостинг-провайдера.

Автор olly Publié le :

Traductions : عربي, català, corsu, Kréol réyoné, Deutsch, English, Español, français, italiano, 日本語, Nederlands, òc lengadocian, polski, Português, svenska, Türkçe, українська