HIERARCHIE. Опис циклу

Цикл HIERARCHIE виводить дерево РУБРИК від кореня сайту до поточної рубрики або статті. Простіше кажучи, дозволяє вивести «хлібні крихти» (breadcrumps) або путь (pathway).

<BOUCLEn(HIERARCHIE){criteria...}>

Критерії

Для виведення інформації необхідно використовувати один з цих критеріїв:

-  {id_article} повертає список рубрик від кореня сайту до поточної статті, включаючи рубрику, в якій знаходиться стаття.

-  {id_rubrique} виводить список рубрик від кореня сайту до поточної рубрики. Але назва поточної рубрики не виводиться. Якщо необхідно вивести назву поточної рубрики, то в цикл треба додати критерій {tout} .

В критеріях {id_article} і {id_rubrique} не можна явно задавати значення. Наприклад <BOUCLE_hi(HIERARCHIE) {id_article=12}>викличе помилку (можливо в SPIP 3 це вже допрацювали, треба перевірити).

Увага: для коректної роботи цикл необхідно помістити всередині іншого циклу ARTICLES або RUBRIQUES, який буде ініціалізувати критерій {id_article}, {id_rubrique}<code>. Цикл не може прочитати значення  id_article або id_rubrique з URL безпосередньо. Аналогічна ситуація, якщо цикл <code>HIERARCHIEзнаходиться у файлі, який підключається за допомогою директиви <INCLURE{fond=xxx}>.

Інші критерії

Ви можете використовувати всі критерії для циклу RUBRIQUES, включаючи критерії, які задають порядок сортування. (Наприклад, виведення рубрик у випадковому порядку: <BOUCLE_x(HIERARCHIE){id_article}{par hasard}> буде працювати.)

Якщо при виведенні інформації необхідно пропустити першу рубрику, то можна обмежити виведення додавши критерій {1,100}. Виведеться 100 записів, починаючи з другої. Аналогічно, якщо необхідно виводити тільки 3 і 4 рубрики шляху: {2,2}.

Теги

Цикл HIERARCHIE повертає інформацію про рубрики. Тому можна оперувати усіма тегами циклу RUBRIQUES.

Автор olly Publié le :

Traductions : عربي, català, Deutsch, English, Español, français, italiano, Nederlands, русский, Türkçe, українська