Utworzyłem dział, ale nie widać go na stronie publicznej !

Widać jedynie te działy które zawierają co najmniej jeden opublikowany artykuł (także w przypadku poddziałów). Należy więc napisać co najmniej jeden artykuł i go opublikować. Możesz oczywiście opublikować "pozorowany" artykuł, żeby przetestować system.

Zrobiłem to wszystko, ale nic się nie pokazuje !

Strony publiczne korzystają z systemu cache, czyli plików, które są przeliczane i odświeżane regularnie (co godzinę, może co dwie, w zależności od ustawień w skryptach PHP). Dzięki temu systemowi możesz oszczędzić na połączeniach z bazą MySQL i zapewnić funkcjonowanie serwisu nawet jeśli wystąpi jakiś problem z bazą MySQL (co zdarza się dość często na kiepskich serwerach).

Powinieneś więc wymusić przeliczenie strony, która wydaje Ci się błędna. Będąc na tej stronie jako zalogowany administrator, wciśnij przycisk "Odśwież". To powinno rozwiązać problem niewyświetlania się strony z opublikowanym artykułem.

Autor Dominik [Pologne] Publié le : Mis à jour : 26/10/12

Traductions : عربي, català, corsu, Deutsch, English, Español, فارسى, français, italiano, Nederlands, òc lengadocian, polski, Português do Brasil, slovenčina, Türkçe