SPIP

[ar] [ast] [bg] [br] [ca] [co] [cpf] [cs] [da] [de] [en] [eo] [es] [eu] [fa] [fon] [fr] [gl] [id] [it] [ja] [lb] [nl] [oc] [pl] [pt] [ro] [ru] [sk] [sv] [tr] [uk] [vi] [zh] Espace de traduction

Télécharger

Рубрика

або як створити і вивести список статей

Mai 2015

Toutes les versions de cet article :

В попередньому уроці ми навчилися відображати елементи у відповідності до контексту. Зараз ми побачимо, як цей контекст змінюється в процесі виконання циклу BOUCLES.


Змінимо наш шаблон tutorial.html наступним чином:

Умова {id_article} нам зараз не потрібна, ми її видалили з циклу.

Увага: якщо ваша база даних містить багато елементів, такий цикл BOUCLE може сгенерувати вельми велику сторінку і дуже завантажити сервер, бо він спробує вивести всі статті. Тому заради обережності варто обмежитись першими дісятьма статтями. Для цього додамо умову {0,10} в наш цикл (що відповідає LIMIT (0,10) в SQL-запиті).

<BOUCLE_article(ARTICLES){0,10}>

Результат: якщо ми перейдемо за посиланням http://yoursite.net/spip.php?page=tutorial, то одразу побачимо назви перших 10 статей, розміщених і опублікованих на нашому сайті, що відображаються відокремлені одна від одної одним рядком.

Дуже легко тепер виконати відображення 10 найбільш свіжих статей, що відносяться до однієї рубрики (сортування за датою в оберненому порядку).

Давайте подивимось на цей код пильніше :

  • id_rubrique: бере елементи лише з рубрики id_rubrique (див. нижче, як це значення визначається в контексті нашого BOUCLE_article) ;
  • {par date}{inverse}: сортування за датою, починаючи з самих останніх....
  • {0,10}: ... вибрати перші 10 результатів.
  • нарешті, код <a href="#URL_ARTICLE">#TITRE</a> буде відображати не тільки назву статті, а й створить посилання до неї.

Наостанок, давайте викличемо шаблон, задавши в контексті номер рубрики id_rubrique=1, щоб побачити статті з рубрики за номером 1:

http://yoursite.net/spip.php?page=tutorial&id_rubrique=1:

Магічні ефекти SPIP виникають з поєднання цих типів функціональності, що дає більш складні або специфічні результати. Якщо ви дійшли до цього, то ви на шляху до успіху!


Voir le squelette de cette page Site réalisé avec SPIP | Espace de traduction | Espace privé