[ar] [ast] [bg] [br] [ca] [co] [cpf] [cs] [da] [de] [en] [eo] [es] [eu] [fa] [fon] [fr] [gl] [id] [it] [ja] [lb] [nl] [oc] [pl] [pt] [ro] [ru] [sk] [sv] [tr] [uk] [vi] [zh] Espace de traduction

İndir
Ana sayfa > Türkçe Belgeler > SPIP’i kullanmak > İlk Adımlar > SPIP güncellemesi yaptıktan sonra veritabanının yedeğini tekrar yüklemek (...)

SPIP güncellemesi yaptıktan sonra veritabanının yedeğini tekrar yüklemek gerekiyor mu?

Kasım 2005 — mis à jour le : Mart 2010

Bu makalenin tüm sürümleri :


Tamamen HAYIR. Asla.

Devamı iyi okuyun: "Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir."

Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir. Yeni SPIP versiyonuna asla eski bir yedeğinin yüklenmemesi gerekmektedir.

Nedeni ise, bir gün SPIP listesinde bir kişi bunun tekrar yüklenmesi gerektiğini açıkladı. Bütün zıt açıklamalarımıza rağmen kullanıcılar SPIP’in versiyonunu değiştirdikten sonra yedeğinin yükleneceğini düşündüler.

Bu Outlook’unuzda olandan da daha büyük bir virüs, ölümcül) bir hatadır. Bilgisayarınız alev alır, sabit disk erir, firmanız iflas eder, Türk Telekom faturanızda yanlış yapar ve hayatta bir daha internet kullanamazsınız.

Doğru bir güncelleme (Bir güncelleme yapmak)...... sayılı yazıda açıklanmaktadır.


Bu sayfanın iskeletini göster SPIP ile gerçekleştirilmiş site | Espace de traduction | Özel alan