Mal by som preinštalovať databázu zo zálohy po aktualizácii SPIPu?

Nie! Určite nie! Nikdy! No! Nein! Non! Нет!

Pozorne si prečítajte nasledujúci text: "Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPU. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu. Nikdy by ste nemali inštalovať starú zálohu databázy na novú verziu SPIPu."

Ťažko súdiť prečo, ale jedného dňa niekto do elektronickej konferencii SPIPu napísal, že by sa to malo robiť a napriek našim snahám zdôrazňovať opak, stále existujú nejakí používatelia, ktorí sú presvedčení, že keď sa inštaluje nová verzia SPIPu, stará záloha databázy by sa mala preinštalovať.

Je to fatálna chyba, horšia ako vírus v e-mailovom programe Outlook. Váš počítač vzplanie, váš pevný disk sa roztaví, poskytovateľ vášho webhostingu zbankrotuje, daňový úrad vám to zarazí a dostanete doživotný zákaz používania internetu.

Správny postup na vykonanie aktualizácie je vysvetlený tu

Autor jaro Publié le : Mis à jour : 26/10/12

Traductions : عربي, català, corsu, Deutsch, English, Español, français, italiano, Nederlands, slovenčina, Türkçe