SPIP

[ar] [ast] [bg] [br] [ca] [co] [cpf] [cs] [da] [de] [en] [eo] [es] [eu] [fa] [fon] [fr] [gl] [id] [it] [ja] [lb] [nl] [oc] [pl] [pt] [ro] [ru] [sk] [sv] [tr] [uk] [vi] [zh] Espace de traduction

Télécharger

Он-лайн допомога

Juin 2015 — mis à jour le : Juillet 2015

Toutes les versions de cet article :

SPIP включає повну інтерактивну довідкову систему, доступ до якої відкритий в адміністративній частині вашого сайту.


Однією з переваг SPIP є те, що він добре документований, і не лише французькою, а й багатьма іншими мовами.

Використання знаків питання

SPIP включає повну систему он-лайн допомоги, до якої ви можете отримати доступ, натиснувши на одну з багатьох іконок зі знаком питання в адміністративній частині сайту.

Головне посилання для відкриття он-лайн допомоги знаходиться в лівому верхньому кутку панелі навігації в адміністративній частині.

Зокрема, ми рекомендуємо вам прочитати сторінку «Статті/Типографські скорочення (SPIP-ярлики)», яка розповідає про можливості форматування статтей в SPIP.

Найзручніша частина онлайн допомоги полягає в численних невеликих знаках питання , розташованих по всій площі інтерфейсу адміністративної зони; кожен з них відкриває онлайн допомогу в розділі, який відповідає саме тій дії, яка зараз виконується. Не забувайте користуватися нею.

У будь-якому разі ви помітите, що інтерфейс SPIP дуже простий, і як автор дійте вільно і не бойтеся експериментувати - ви дійсно не можете зробити шкоди, якщо ви не адміністратор.

Онлайн допомога також доступна для перегляду з даного сайту за цією URL-адресою: http://www.spip.net/aide/.

Українська версія тут.


Voir le squelette de cette page Site réalisé avec SPIP | Espace de traduction | Espace privé